RekoszLIVE!

Organizacja spotkań na żywo!

Józef Młynarczyk – bramkarz stulecia

Pochodzi z Nowej Soli, gdzie stawiał swoje pierwsze piłkarskie (bramkarskie) kroki. Ale jego prawdziwa kariera rozpoczęła się, gdy w 1974 roku trafił do klubu BKS Stal Bielsko-Biała, pod skrzydła Antoniego Piechniczka. Trzy lata później dał się namówić na przenosiny do Odry Opole, a w 1979 roku zadebiutował w reprezentacji Polski. Od 1980 stał się zawodnikiem Widzewa Łódź, z którym dwukrotnie wywalczył tytuł Mistrza Polski, a nawet dotarł do półfinału Pucharu Europy.

Dwukrotnie reprezentował nasz kraj w Finałach Mistrzostw Świata – w 1982 w Hiszpanii (gdzie pod wodzą Antoniego Piechniczka zdobył III miejsce) oraz w 1986 w Meksyku.

Od 1984 roku był bramkarzem francuskiego zespołu SC Bastia, ale swoje największe sukcesy klubowe wywalczył po przeniesieniu się dwa lata później do FC Porto. Zdobył dwukrotne Mistrzostwo Portugalii (1986 i 1988), Puchar Portugalii (1988), a w 1987: Puchar Mistrzów, Superpuchar UEFA i Puchar Interkontynentalny.

Trener wielu różnych klubów (polskich i zagranicznych), obecnie szkoli bramkarzy w reprezentacji narodowej U-21.

W 2019 r. został uznany za Bramkarza Stulecia.

Aby jeszcze lepiej poznać tego Wybitnego Piłkarza – zapraszamy do zorganizowania wyjątkowego spotkania, okraszonego Jego zwierzeniami z boiska oraz z… życia prywatnego.

Dla kogo: dla wszystkich miłośników piłki nożnej (i nie tylko).

Ile to trwa: od 1 do 1,5 godz.

Ilość uczestników: dowolna.

Zaplecze techniczne: nagłośnienie, ekran, rzutnik, dwa mikrofony.

Do przygotowania: ekran i rzutnik, do którego można podpiąć laptop, nagłośnienie.

Zapytaj o szczegóły i pełny scenariusz imprezy!