Rekosz LIVE!

Spotkajmy się na żywo… zorganizuj spotkanie!

Szanowni Organizatorzy!

Jeżeli szukacie informacji o tym: jak, kiedy, gdzie, w jakim temacie i za ile zorganizować spotkanie z nieszablonowym pisarzem, który podróżuje po całej Polsce, a czasami i poza nią, to trafiliście pod odpowiedni adres!

Co powinieneś zrobić będąc Organizatorem?
To proste! Wystarczą tylko TRZY kroki!

Zapoznaj się uważnie z propozycjami spotkań zamieszczonymi na tej stronie. Nic nie jest stałe i wiecznie takie samo – spotkania ewaluują, a ich tematykę można ze sobą łączyć. A może masz propozycję własnego scenariusza? Chętnie go z Tobą omówię i zaproponuję najlepszą kompilację.

Zastanów się nad grupą docelową, terminem oraz… pomyśl o swoich znajomych. Być może i oni chcieliby wziąć udział w spotkaniu lub zorganizować podobne na swoim terenie. Daj szansę sobie i innym. Zmniejsz koszty!

Skontaktuj się ze mną poprzez pocztę elektroniczną, pisząc na adres dariusz@rekosz.pl. Odpowiadam na każdy mail, przesyłając pełną specyfikację spotkania, szczegółowy scenariusz oraz kalkulację kosztów. Pokażę Ci także, gdzie odbyły się podobne spotkania.

Po więcej informacji na mój temat zapraszam na stronę www.rekosz.pl

O mnie

Dariusz Rekosz (1970) - pisarz i animator kultury. Z wykształcenia informatyk, specjalista ds. turystyki i ekonomista.

Swoją przygodę z literaturą rozpocząłem w roku 2005 od serii książek detektywistycznych, pisanych z myślą o młodych czytelnikach, które szybko zdobyły popularność i pozwoliły mi zagościć wśród plejady autorów tego gatunku. Zdobyta przeze mnie w roku 2008 nagroda grand prix w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafię także pisać dla dorosłych. Stąd na liście wydanych przeze mnie książek znajdziecie popularne thrillery, chociażby takie, jak: Zamach na Muzeum Hansa Klossa czy Sanktuarium śmierci.

Obracając się w kręgach aktorów i producentów, zacząłem pisać słuchowiska radiowe oraz scenariusze filmowe. Jeden z nich, stworzony na podstawie mojej książki Szyfr Jana Matejki ma dużą szansę na ekranizację. Podobnie ma się rzecz z pozycją Skarb królów, która powstała na podstawie... treatmentu scenariusza filmowego. Byłem animatorem kultury w Muzeum Hansa Klossa, prowadziłem imprezy masowe między innymi na Kopcu Kościuszki w Krakowie oraz w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Jestem często proszony o przygotowanie i prowadzenie różnych wydarzeń kulturalnych - od Polic do Krosna i od Gdyni do Jeleniej Góry. Wszystko to sprawiło, że dwukrotnie - w roku 2010 oraz 2015 - zostałem doceniony przez prezydenta miasta i otrzymałem z jego rąk nagrodę za upowszechnianie kultury.

Dzięki wydanym książkom mogę poznawać nowych ludzi, spotykać się z czytelnikami w całym kraju, a także za granicą, lecz przede wszystkim kreować lokalne i ogólnopolskie wydarzenia kulturalne. Na liście moich dobrych znajomych, do których w każdej chwili mogę zatelefonować, znajduje się mnóstwo popularnych aktorów, prezenterów telewizyjnych, producentów filmowych, ludzi sztuki, uznanych twórców i artystów scenicznych, a nawet... Miss Polonia.