Rekosz LIVE!

Spotkajmy się na żywo… zorganizuj spotkanie!

Dla kogo: określa Organizator.

Ile to trwa: w zależności od terenu i scenariusza Gry.

Ilość uczestników: określa Organizator.

Zaplecze techniczne: powielone arkusze dla uczestników, punkt startu i mety.

Do przygotowania: arkusze z treścią Gry.

Opis:
Lubicie zagadki, które trzeba rozwiązywać w terenie? W takim razie trafiliście pod właściwy adres! Zlecając wykreowanie Terenowej Gry Miejskiej umożliwicie uczestnikom poznanie Waszej miejscowości i zapewnicie im świetną zabawę, trwającą czasami nawet kilka godzin. Tajne hasła, szczegóły zabudowań, niuanse terenu – to wszystko zostanie wykorzystane, żeby uczestnicy Gry zamienili się w terenowych detektywów i dotarli do celu zabawy.

Zapytaj o szczegóły i pełny scenariusz imprezy!

gra_terenowa02 gra_terenowa03 gra_terenowa04

(foto: Kasia Chwałek – Biblioteka Suska, Sucha Beskidzka)

O mnie

Dariusz Rekosz (1970) - pisarz i animator kultury. Z wykształcenia informatyk, specjalista ds. turystyki i ekonomista.

Swoją przygodę z literaturą rozpocząłem w roku 2005 od serii książek detektywistycznych, pisanych z myślą o młodych czytelnikach, które szybko zdobyły popularność i pozwoliły mi zagościć wśród plejady autorów tego gatunku. Zdobyta przeze mnie w roku 2008 nagroda grand prix w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafię także pisać dla dorosłych. Stąd na liście wydanych przeze mnie książek znajdziecie popularne thrillery, chociażby takie, jak: Zamach na Muzeum Hansa Klossa czy Sanktuarium śmierci.

Obracając się w kręgach aktorów i producentów, zacząłem pisać słuchowiska radiowe oraz scenariusze filmowe. Jeden z nich, stworzony na podstawie mojej książki Szyfr Jana Matejki ma dużą szansę na ekranizację. Podobnie ma się rzecz z pozycją Skarb królów, która powstała na podstawie... treatmentu scenariusza filmowego. Byłem animatorem kultury w Muzeum Hansa Klossa, prowadziłem imprezy masowe między innymi na Kopcu Kościuszki w Krakowie oraz w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Jestem często proszony o przygotowanie i prowadzenie różnych wydarzeń kulturalnych - od Polic do Krosna i od Gdyni do Jeleniej Góry. Wszystko to sprawiło, że dwukrotnie - w roku 2010 oraz 2015 - zostałem doceniony przez prezydenta miasta i otrzymałem z jego rąk nagrodę za upowszechnianie kultury.

Dzięki wydanym książkom mogę poznawać nowych ludzi, spotykać się z czytelnikami w całym kraju, a także za granicą, lecz przede wszystkim kreować lokalne i ogólnopolskie wydarzenia kulturalne. Na liście moich dobrych znajomych, do których w każdej chwili mogę zatelefonować, znajduje się mnóstwo popularnych aktorów, prezenterów telewizyjnych, producentów filmowych, ludzi sztuki, uznanych twórców i artystów scenicznych, a nawet... Miss Polonia.