Rekosz LIVE!

Spotkajmy się na żywo… zorganizuj spotkanie!

Dla kogo: dla wszystkich, którzy doceniają jego aktorstwo.

Ile to trwa: od 1,5 do 2 godz.

Ilość uczestników: dowolna.

Zaplecze techniczne: nagłośnienie, ekran, rzutnik, trzy mikrofony.

Do przygotowania: ekran i rzutnik, do którego można podpiąć laptop, nagłośnienie.

Opis: Urodził w dniu podpisania paktu Ribbentrop-Mołotow. Jak sam mówi – fakt ten zaważył na jego dalszym życiu. Edward Linde-Lubaszenko, to jeden z czołowych polskich aktorów, rozpoznawalny i lubiany przez kilka pokoleń. Zagrał w ponad siedemdziesięciu filmach, m.in. w: „Psy”, „Piłkarski poker”, „Poranek kojota”, „E=mc2″, „Kroll”, „Lista Schindlera”, „Młode wilki”, „Tajemnica twierdzy szyfrów” oraz „Złoty środek”. Miał również swój epizod w serialu „Stawka większa niż życie”. Jest nietuzinkową osobowością, za którą stoją niecodzienne dokonania, a także szereg anegdot z planu filmowego.

Jeżeli chcecie poznać niesamowite i pełne dramatyzmu przeżycia znanego aktora, wysłuchać wiele przejmujących opowieści, śmiać i wzruszać jednocześnie – koniecznie musicie zorganizować spotkanie z panem Edwardem!

Zapytaj o szczegóły i pełny scenariusz imprezy!

lub_swieszyno04 lub_swieszyno05 lub_swieszyno13

O mnie

Dariusz Rekosz (1970) - pisarz i animator kultury. Z wykształcenia informatyk, specjalista ds. turystyki i ekonomista.

Swoją przygodę z literaturą rozpocząłem w roku 2005 od serii książek detektywistycznych, pisanych z myślą o młodych czytelnikach, które szybko zdobyły popularność i pozwoliły mi zagościć wśród plejady autorów tego gatunku. Zdobyta przeze mnie w roku 2008 nagroda grand prix w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafię także pisać dla dorosłych. Stąd na liście wydanych przeze mnie książek znajdziecie popularne thrillery, chociażby takie, jak: Zamach na Muzeum Hansa Klossa czy Sanktuarium śmierci.

Obracając się w kręgach aktorów i producentów, zacząłem pisać słuchowiska radiowe oraz scenariusze filmowe. Jeden z nich, stworzony na podstawie mojej książki Szyfr Jana Matejki ma dużą szansę na ekranizację. Podobnie ma się rzecz z pozycją Skarb królów, która powstała na podstawie... treatmentu scenariusza filmowego. Byłem animatorem kultury w Muzeum Hansa Klossa, prowadziłem imprezy masowe między innymi na Kopcu Kościuszki w Krakowie oraz w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Jestem często proszony o przygotowanie i prowadzenie różnych wydarzeń kulturalnych - od Polic do Krosna i od Gdyni do Jeleniej Góry. Wszystko to sprawiło, że dwukrotnie - w roku 2010 oraz 2015 - zostałem doceniony przez prezydenta miasta i otrzymałem z jego rąk nagrodę za upowszechnianie kultury.

Dzięki wydanym książkom mogę poznawać nowych ludzi, spotykać się z czytelnikami w całym kraju, a także za granicą, lecz przede wszystkim kreować lokalne i ogólnopolskie wydarzenia kulturalne. Na liście moich dobrych znajomych, do których w każdej chwili mogę zatelefonować, znajduje się mnóstwo popularnych aktorów, prezenterów telewizyjnych, producentów filmowych, ludzi sztuki, uznanych twórców i artystów scenicznych, a nawet... Miss Polonia.