Rekosz LIVE!

Spotkajmy się na żywo… zorganizuj spotkanie!

Dla kogo: dla wszystkich, którzy uwielbiają jej aktorstwo i kobiecość.

Ile to trwa: od 1 do 1,5 godz.

Ilość uczestników: dowolna.

Zaplecze techniczne: nagłośnienie, ekran, rzutnik, dwa mikrofony.

Do przygotowania: ekran i rzutnik, do którego można podpiąć laptop, nagłośnienie.

Opis: Zagrała w najbardziej znanych i popularnych polskich serialach – m.in. w: „M jak Miłość”, „Na dobre i na złe”, „Miodowe lata”, „Matki, żony i kochanki”, „Klan”, „13 posterunek”, „Dom”, „W labiryncie”, „Blisko, coraz bliżej”, „Rodzina Połanieckich”, „Lalka”, „Noce i dnie”, „Dyrektorzy”, „Stawiam na Tolka Banana”, „Przygody psa Cywila”. Wykreowała wspaniałe role w wielu filmach fabularnych i spektaklach teatralnych. Posiada jeden z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów – dzięki temu często występuje w radiu i w rolach dubbingowych. Znakomicie czuje się w kabarecie, ale najbardziej lubi grać… złe postacie.

Jeżeli chcielibyście poznać bliżej panią Teresę, to trafiliście pod właściwy adres. Ponad godzinne spotkanie talk-show, przeplatane mnóstwem niespodziankowych materiałów multimedialnych umożliwi wam zaznajomienie się z jej bogatym dorobkiem zawodowym i niemniej ciekawym życiem osobistym.

Zapytaj o szczegóły i pełny scenariusz imprezy!

teresa_lipowska_pkz_03 teresa_lipowska_pkz_08 teresa_lipowska_pkz_11

O mnie

Dariusz Rekosz (1970) - pisarz i animator kultury. Z wykształcenia informatyk, specjalista ds. turystyki i ekonomista.

Swoją przygodę z literaturą rozpocząłem w roku 2005 od serii książek detektywistycznych, pisanych z myślą o młodych czytelnikach, które szybko zdobyły popularność i pozwoliły mi zagościć wśród plejady autorów tego gatunku. Zdobyta przeze mnie w roku 2008 nagroda grand prix w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafię także pisać dla dorosłych. Stąd na liście wydanych przeze mnie książek znajdziecie popularne thrillery, chociażby takie, jak: Zamach na Muzeum Hansa Klossa czy Sanktuarium śmierci.

Obracając się w kręgach aktorów i producentów, zacząłem pisać słuchowiska radiowe oraz scenariusze filmowe. Jeden z nich, stworzony na podstawie mojej książki Szyfr Jana Matejki ma dużą szansę na ekranizację. Podobnie ma się rzecz z pozycją Skarb królów, która powstała na podstawie... treatmentu scenariusza filmowego. Byłem animatorem kultury w Muzeum Hansa Klossa, prowadziłem imprezy masowe między innymi na Kopcu Kościuszki w Krakowie oraz w Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie. Jestem często proszony o przygotowanie i prowadzenie różnych wydarzeń kulturalnych - od Polic do Krosna i od Gdyni do Jeleniej Góry. Wszystko to sprawiło, że dwukrotnie - w roku 2010 oraz 2015 - zostałem doceniony przez prezydenta miasta i otrzymałem z jego rąk nagrodę za upowszechnianie kultury.

Dzięki wydanym książkom mogę poznawać nowych ludzi, spotykać się z czytelnikami w całym kraju, a także za granicą, lecz przede wszystkim kreować lokalne i ogólnopolskie wydarzenia kulturalne. Na liście moich dobrych znajomych, do których w każdej chwili mogę zatelefonować, znajduje się mnóstwo popularnych aktorów, prezenterów telewizyjnych, producentów filmowych, ludzi sztuki, uznanych twórców i artystów scenicznych, a nawet... Miss Polonia.